דירות דיסקרטיות

דירות דיסקרטיות

דירות דיסקרטיות הן אופציה מצוינת לאנשים שלא רוצים שישימו לב אליהם.

דירות דיסקרטיות הן הפתרון המושלם לאנשים שרוצים לגור באופן פרטי, בטוח ודיסקרטי. כל אחד יכול לשכור את הדירות הללו, בין אם הוא רק מחפש מקום לינה ובין אם הוא מנסה להתחמק מעיני הציבור.

שוק הדירות הדיסקרטיות נמצא במגמת עלייה כאשר יותר ויותר אנשים מחפשים מקום לינה על מנת לקבל קצת פרטיות.

הביקוש לדירות אלו הולך וגדל עקב הגידול במספר האנשים שמחפשים מקום לינה על מנת לקבל קצת פרטיות.

עלייתה של כלכלת השיתוף הובילה לעליית דירות דיסקרטיות. מדובר בדירות המיועדות להשכרה לטווח קצר וניתן להשכיר אותן לכל אחד.

דירות דיסקרטיות הפכו לדרך לאנשים שרוצים לנסות לגור באזור מבלי להתחייב לכך. הם גם מספקים דרך לאנשים הזקוקים למקום לינה בזמן שהם ממתינים לחוזה שכירות או רכישת בית לסגירה.

דירות דיסקרטיות נועדו לספק מרחב פרטי ומאובטח לאנשים שיש להם סיבות שונות להזדקק לכך. לדוגמה, זה יכול להיות מקום שבו מישהו יכול לחיות בשלום ובפרטיות, או שזה יכול להיות מקום אליו הם יכולים ללכת כדי לברוח מעיני הציבור.

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי להזדקק לדירה דיסקרטית. חלק מהם כוללים:

- הם רוצים להפריד את החיים האישיים שלהם מהחיים המקצועיים שלהם.

- הם עוברים גירושים או פרידה ורוצים לשמור על התהליך פרטי ככל האפשר.

- הם היו קורבן להתעללות וזקוקים לזמן הרחק מהמתעלל שלהם מבלי שיגלו אותם.

- הם רוצים להימנע מבדיקה של מדיה חברתית בגלל משהו שהם עשו או אמרו בעבר.

דירות דיסקרטיות הן דירות שלא ניתן לזהות בקלות כדירה. הם יכולים להיות בית, חדר מלון או חלל אחר שלא ניתן לזהות בקלות. לדירות אלו יש יתרון ביכולת לספק פרטיות וביטחון תוך מתן שירותים בבית.

הדבר הראשון והכי חשוב לדעת על דירות דיסקרטיות הוא שלא תמיד קל למצוא אותן. הרבה מהם לא מציינים את עצמם כדירות דיסקרטיות באתרים שלהם ובמקום זאת מפרסמים את עצמם רק כמלונות או בתים להשכרה. זה מקשה על אנשים שמחפשים את החללים הללו למצוא אותם מבלי לדעת מה הם מחפשים מראש.

דבר שני שחשוב לדעת על דירות דיסקרטיות הוא כמה הן עולות ללילה מכיוון שזה משתנה מאוד בהתאם למיקום, השירותים וסוג החלל המושכר. לדוגמה, בבייג'ינג העלות הממוצעת ללילה במלון יכולה לנוע בין $75-$250 USD בעוד שכירת בית שלם יכולה לנוע בין $150-$2000

ניתן להגדיר את המילה דיסקרטי כ"מסומן על ידי או מפגין שיקול דעת או זהירות בהתנהגות, דיבור או פעולה." ניתן להגדיר את המילה דירה כ"חבילה עצמאית של חדרים בדרך כלל במפלס אחד וכוללת סלון, חדרי שינה ומתקני מטבח". כך שכאשר מחברים את שתי המילים הללו, זה אומר שהדירה מעוצבת כך שתהיה לה שיקול דעת ואכפתיות בעיצובה.

דירה דיסקרטית היא דירה שתוכננה שתהיה לה דיסקרטיות ואכפתיות בעיצובה. דירות אלו ממוקמות לרוב בתוך קהילה המעניקה תחושת ביטחון לדיירים. הם גם מספקים שירותים כגון מרכזי כושר, בריכות ותכונות אחרות שגורמות להרגיש כאילו אתה בבית בזמן חופשה.

דירות דיסקרטיות