שיעורי ריקוד של מרגרה

שיעורי ריקוד של מרגרה

שיעורי הריקוד של מרגרה היו נחוצים מאוד כדי שילדים ישפרו את כישורי הריקוד שלהם לקראת ההופעות הקרובות שלהם.

לכן, מרגרה יצרה סדנה שבה כל השגרות והמיומנויות כוסו תוך 60 דקות. מה שהיא עשתה זה זה - היא אפשרה נוכחות רק לאחר שהמתעניינים לעתיד הגישו לוחות סיפור על הפרויקטים היצירתיים שלהם שיוצגו בהזדמנות.

שלח עבודה שלמה דרך מערכת Assignment0 שלנו, כך שהיא מעוצבת כהלכה בהתאם להנחיות ההגשה

אחד מהנושאים החדשותיים הפופולריים בעולם הוא הסרטון של מרגרה שבה היא רוקדת מבלי לגעת בהונותיה. זוהי דרך נוספת ללמוד על מרגרה.

לרקדנית הבלט מרגריטה יש עבודה להתגאות בה לאחר שפרסמה סרטון המדגים את טכניקת הבהונות שלה והשיקה טרנד חדש שהפך ויראלי ברחבי האינטרנט.

האישה המדהימה הזו מפרו התריסה על כוח המשיכה על ידי ריקוד על קצות אצבעותיה בסטודיו הביתי שלה והקימה רשת מזון מדהימה!

למרגריטה יש הרבה רגעים שניתן ללמד משיעורים ועד תחרויות, אבל אין לה הכשרה פורמלית בתקשורת. העלאה אחת ל-YouTube גרמה לקהלים ברחבי העולם להפסקת יופי מטורפת על עקבים, מה שהעניק לבלרינות כמו סופיה בוטלה, ג'קוביץ'-למבדה של ואל, מיסטי קופלנד הקנדית ושואן ג'ונפנג הסיני תחרות רצינית!

שיעורי הריקוד של מרגרה מציעים תכנית לימודים מגוונת ומתאימה ביותר המשקפת את סגנונות המוזיקה והריקוד הפופולריים ביותר.

ווילסון, מנכ"ל שיעורי הריקוד של מרגרה, ציין, "אנו גאים בצדק בגיוון של האמנויות שלנו ושל המדריכים שלנו בפורטלנד; עבורנו זה משקף את מי שאנחנו אצל מרגרה".

כעת פתוחים, עשרים ואחת מתוך 39 הפתיחות המיידיות של הלהקה מיועדות לתפקידי מדריכי ריקוד. התחום התחרותי מבטיח לכישרון מוביל כמו כריסטופר מינור מקום!

יש אנשים שהם באופן משמעותי יותר פנאטיים לגבי כושר מאחרים. עבור חובבי כושר כאלה, הם לעתים קרובות מוצאים את עצמם נמשכים לפעילויות נישה או שיעורים כדי שיתאימו יותר לעניין שלהם. אותו דבר לגבי ריקוד - הרבה אנשים מתקשים ללמד את עצמם את הצעדים ובדרך כלל מוצאים דרך להתמודד עם זה על ידי חיפוש הדרכה מקצועית ממדריך או רקדן ברמה גבוהה יותר.

נושא:

המאבק של אנשים רבים שלוקחים את שיעורי הריקוד המהנים האלה הוא שפרויקטי הווידאו נעצרים באופן לא נוח כשהשיעור נגמר - מה שמקשה על שידור חוזר וסקור מה עשית לא בסדר ומה עשית נכון.

Bit42 היא פלטפורמת וידאו שנבנתה במיוחד ללימוד ריקודים - מתחילים את ההתקדמות שלך מהמקום שבו הפסקת בכל שיעור לפני לימוד חדש, עוקב אחר כל תנועת יד כדי ללמוד את המהלכים, ומתאמן עם הדרכה מושלמת כיצד לעבור בין כל שיעור סוג צעד ריקוד (שיעורים דומים לנהיגה). זה מבטיח שאין הבדל בין "צופה" ל"למידה".

לא משנה אם אתה בן 10, 20 או 50, בין אם אתה בן או בת, אין מגבלות גיל שיכולות למנוע ממך ללמוד ריקוד ולהנות על רחבת ריקודים. https://israelnightclub.com/apartments/דירות-דיסקרטיות-באילת/

ישנם מוזיאונים רבים המציעים תהליך של לימוד סוגים שונים של ריקודים. אם אתם רוצים ליהנות מתהליך הלמידה ולהכיר אנשים נוספים מבלי לשרוף הרבה זמן, שיעורי הריקוד של מרגרה הם האופציה הטובה ביותר עבורכם. ניתן לקחת את השיעורים של מרגרה באופן מקוון וגם לא מקוון. המורים מהמעמד הגבוה מכל הארץ יעודדו אחד יחד עם כל החברים החדשים בכל מקום, בכל זמן ובכל כמה זמן.

מרגרה החליטה להשקיע את זמנה המוגבל ביוטיוב כי היא יכולה לעבוד בקלות מהבית.

מילות מפתח: מרגרה, יוטיוב